جهت دستیابی به آخرین اطلاعات و اخبار، عضو کانال تلگرامی شرکت ایران ذوب شوید (telegram.me/iranzob)

مشتریان و بازدید کنندگان محترم
هم اکنون شما عزیزان می توانید نرم افزار اندرویدی شرکت ایران ذوب را با کلیک بر روی لینک زیر و یا جستجوی کلمه " ایران ذوب " در برنامه های موبایلی مایکت و ایران اپس دانلود بفرمایید. این نرم افزار قابل نصب برروی تمامی دستگاههای دیجیتال با سیستم عامل اندروید می باشد.
روابط عمومی شرکت ایران ذوب

اخبار مهم

# اخبار مهم شركت ايران ذوب را از اينجا دنبال كنيد:

* مراسم گرامیداشت دهه شکوهمند فجر انقلاب اسلامی، با حضور رئیس محترم سازمان تبلیغات اسلامی مجتمع فولاد مبارکه، جناب حجت الاسلام والمسلمین نبوی و جمعی از مسئولان محترم شهرستان فلاورجان، در شرکت ایران ذوب برگزار گردید. در این مراسم مدیرعامل محترم شرکت و حجت الاسلام نبوی، ضمن تبریک دهه مبارک فجر، سخنان خود را در خصوص انقلاب اسلامی ایران بیان نمودند. در پایان این مراسم نیز به 5 نفر از میهمانان و همکاران گرامی که به سوالات "مسابقه انقلاب اسلامی" پاسخ صحیح داده بودند، جوایزی اهدا گردید. (94/11/20)
* در ادامه افتخار آفرینی های شرکت ایران ذوب، این بار نیز مدیر امور استراتژی و بهره وری، آقای مهندس اسدی،  از تمدید گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه شامل گواهینامه های ISO 14001 ، ISO 9001 و  OHSAS 18001 خبر داد. این گواهینامه ها طی دو روز حضور سه تن از سر ممیزان ارشد شرکت توف نورد، در روز پنجشنبه 94.11.15 بدون هیچگونه ثبت مغایرت و عدم انطباق، مورد تایید قرار گرفتند. مدیر عامل محترم شرکت، جناب آقای مهندس قریشی، نیز طی سخنانی در مراسم افتتاحیه و اختتامیه ضمن خیر مقدم به ممیزان محترم و تقدیر از مدیران و کارکنان شرکت که در راستای اجرای الزامات سیستم مدیریت یکپارچه و تعهد به آن همواره اهتمام داشته اند، دریافت این گواهینامه را به خانواده پرتلاش ایران ذوب تبریک گفتند. (94/11/15)
* با اجرای طرح طبقه بندی مشاغل کارکنان شرکت ایران ذوب، مراسمی به همین منظور با حضور دو تن از اعضای محترم هیئت مدیره شرکت برگزار گردید. جهت مشاهده جزئیات بیشتر بر روی تصویر زیر کلیک بفرمایید. (94/11/5)
* اهدای پاداش نقدی به 53 نفر از کارکنان، به دلیل ارائه و اجرای پیشنهادات. (جهت مشاهده جزئیات بیشتر، بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.) (94/10/29)

 
* خلاصه مهمترین موضوعات مطرح شده در جلسه راهبری روز سه شنبه 29 دیماه , توسط مدیر عامل محترم شرکت و دیگر مدیران محترم:
*لزوم مدیریت هر چه بیشتر هزینه ها *تاکید بر حمایت همه جانبه از مشتریان و تضمین کیفیت محصول *دستیابی به رکورد بی سابقه ی تولید  در دی ماه جاری , تا به امروز*قرار داد جدید و ارتقا یافته ی بیمه تکمیلی کارکنان *امادگی واحدها برای ممیزی خارجی شرکت توسط ممیزان شرکت توف نورد در اواسط بهمن ماه  *تاکید بر مسائل ایمنی و بهداشت* گزارش نمایشگاه سیمان * گزارش موفقیت شرکت در جشنواره ملی بهره وری*ایجاد انگیزه و فرهنگ هر چه بیشتر نظام پیشنهادات  *تاکید بر تکمیل و بکارگیری دستورالعمل های نگهداری و تعمیرات تجهیزات *تصویب خرید یک دستگاه ژنراتور برق*قدردانی از امور تولید و واحدهای پشتیبان تولید
* تشکیل کانال تلگرامی شرکت ایران ذوب، جهت دستیابی به آخرین اطلاعات و اخبار جهت عضویت در کانال روی تصویر زیر کلیک نمایید : telegram.me/iranzob

 
* تهیه نرم افزار اندرویدی شرکت ایران ذوب. جهت دانلود و نصب بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.(94/10/26)
* گزارش حضور شرکت ایران ذوب در هشتمین نمایشگاه بین المللی سیمان و بتن. جهت مشاهده گزارش کامل، روی تصویر زیر کلیک نمایید. (94/10/26)
* چاپ مصاحبه مدیرعامل محترم شرکت، جناب آقای مهندس قریشی در روزنامه دنیای اقتصاد مورخ 94/10/22. جهت دانلود روزنامه برروی تصویر زیر کلیک بفرمایید.(94/10/24)
لینک مصاحبه روی سایت دنیای اقتصاد: http://www.donya-e-eqtesad.com/news/992949/

* دریافت گواهینامه نامزدی شرکت ایران ذوب در مسابقه ملی بهره وری ایران .(94/10/20)

برگزاری مراسم آغاز اجرای طرح طبقه بندی مشاغل کارکنان شرکت ایران ذوب

روز دوشنبه 94/11/5، مراسم آغاز اجرای طرح طبقه بندی مشاغل شرکت ایران ذوب در محل کارخانه برگزار گردید.این مراسم با حضور دو تن از اعضای محترم هیئت مدیره شرکت، جناب آقای مهندس احمدی دارانی و جناب آقای مهندس بنکدارپور ، مدیرعامل محترم شرکت و مدیران و کارکنان محترم شرکت، انجام پذیرفت. در ابتدای این مراسم، جناب آقای رفیعی ، مدیر محترم منابع انسانی شرکت، در خصوص چگونگی اجرای طرح طبقه بندی و نیز حمایت مدیریت محترم از اجرای این طرح سخن گفتند.
سپس
مدیرعامل محترم شرکت، جناب آقای مهندس قریشی در سخنان خود، ضمن تقدیر از واحد تولید به خاطر دستیابی به رکورد بی سابقه و نیز ارائه گزارش دستاوردهای مهم دیگر واحد ها، از تمامی واحد ها و کارکنان شرکت تجلیل نموده و از اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در شرکت ابراز خشنودی کردند. ایشان تکریم منابع انسانی را از اولویت های خود و اعضای محترم هیئت مدیره برشمردند و ابراز امیدواری کردند که اجرای طرح طبقه بندی مشاغل ، بتواند باعث افزایش رضایتمندی کارکنان گردد. ایشان همچنین از حمایت های همیشگی اعضای محترم هیئت مدیره کمال تشکر را داشتند. در ادامه نیز، رئیس محترم هیئت مدیره، جناب آقای مهندس احمدی دارانی طی سخنانی نیروی انسانی شرکت را از مهمترین سرمایه های شرکت برشمرده و اجرای طرح طبقه بندی را به کارکنان شرکت تبریک گفتند. در پایان نیز احکام اعضای کمیته طرح طبقه بندی مشاغل، به ایشان اهدا گردیده و قراردادهای تعدادی از نمایندگان کارکنان ،امضا گردید.

اهدای پاداش پیشنهادات

در راستای تاکید مدیرعامل محترم شرکت، جناب آقای مهندس قریشی به منظور ایجاد انگیزه و ارتقای مشارکت سازمانی با اهمیت دادن به پیشنهادات کارکنان و با تایید کمیته پیشنهادات شرکت , روز سه شنبه 94/10/29 به 54 نفر از کارکنان شرکت اعم از پرسنل قراردادی و پیمانکار که به طور مستقیم یا غیر مستقیم در اجرایی شدن پیشنهادات نقش داشتند , پاداش نقدی , تعلق گرفت.

هشتمین نمایشگاه سیمان تهران

هشتمین نمایشگاه سیمان، بتن و تجهیزات وابسته که از روز یکشنبه 94/10/20 با حضور حدود 150 شرکت بزرگ داخلی و خارجی از قبیل هلدینگ سیمان فارس و خوزستان، سیدکو ، گروه سیمان تهران، سیمان سامان غرب و .... و با حضور پررنگ شرکت ایران ذوب برگزار شده بود، روز چهارشنبه 94/10/23 به کار خود پایان داد. در این نمایشگاه مذاکرات و نشست های بسیار مفید و سازنده ای با مشتریان و بازدید کنندگان محترم شرکت توسط مدیرعامل محترم شرکت، جناب آقای مهندس قریشی و مدیران محترم بازرگانی و فنی و... صورت پذیرفت. در حاشیه این نمایشگاه نیز، نشریه سیمان با جناب آقای مهندس قریشی مصاحبه ای در خصوص وضعیت صنعت بویژه صنعت سیمان صورت داده که در شماره بعدی این نشریه به چاپ خواهد رسید. شما عزیزان جهت مشاهده گزارش تصویری این نمایشگاه می توانید اینجا را کلیک بفرمایید.

بازدید مدیر محترم شعب بانک سپه استان اصفهان از شرکت ایران ذوب

روز سه شنبه مورخ 94/9/10، مدیر محترم شعب بانک سپه استان اصفهان، جناب آقای مهندس حمیدرضا باقری به همراه تعدادی از مدیران ارشد بانک سپه استان، از شرکت ایران ذوب بازدید نموده و با مدیران ارشد شرکت، به بحث و تبادل نظر پرداختند. در این دیدار ابتدا مدیرعامل محترم شرکت، جناب آقای مهندس قریشی ، ضمن خیر مقدم به میهمانان گرامی و معرفی فعالیت های شرکت، حضور مسئولان ارشد یک بانک دولتی در شرکت های تولیدی را بسیار ارزشمند و در خور تقدیر دانسته و حمایت مسئولان محترم کشور از تولید را مصداق بارز نیل به اقتصاد مقاومتی و رشد و تعالی صنعت کشور دانستند. ایشان ضمن قدردانی از حضور مدیران محترم بانک سپه در شرکت ایران ذوب، این دیدار را سرآغاز تعاملات هر چه بیشتر شرکت با بانک سپه ارزیانی نمودند.
در ادامه نیز
مدیر محترم شعب بانک سپه استان اصفهان، جناب آقای مهندس باقری، ضمن ابراز خرسندی از بازدید شرکت های تولیدی فعالی همچون شرکت ایران ذوب ، تعامل بانک ها با شرکت های تولیدی را از مهمترین عوامل رشد تولید برشمرده و حمایت همه جانبه مسئولان محترم بانک سپه از شرکت ایران ذوب را در زمینه همکاری های فیمابین اعلام داشتند. این نشست با بازدید از قسمت های مختلف کارخانه و برگزاری جلسه تخصصی مدیران محترم بانک سپه و شرکت ، پایان پذیرفت.

صعود مقتدرانه تیم فوتسال

تیم فوتسال شرکت ایران ذوب، پس از برگزاری مسابقه ای دشوار با تیم توکا سبز و برد 3  بر صفر مقابل این تیم، با توجه به دو برد قبلی خود مقابل تیم های توکا epc و بهسازان غلطک، ازگروه خود صعود کرد. این مسابقه در چارچوب مسابقات بیستمین جشنواره ورزشی گروه توکا فولاد برگزار گردیده و تیم فوتسال شرکت ایران ذوب به کاپیتانی آقای سید مصطفی هاشمی، با شایستگی و اقتدار کامل توانست حریفان خود را از پیش رو برداشته و به دور بعدی راه یابد.
در همین راستا
مدیرعامل محترم شرکت، ضمن تاکید بر ایجاد فرهنگ ورزشی و افزایش روحیه و نشاط و شادابی در شرکت، پیام تبریک خود را به بازیکنان و دست اندار کاران این تیم اعلام داشتند.

بازدید دو تن از مدیران ارشد شرکت سرمایه گذاری گل گهر

روز دوشنبه 94/9/9، مشاور عالی محترم مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گل گهر، جناب آقای مهندس خنجری به همراه همکار خود، جناب آقای مهندس ذوالفقاری، با هدف مذاکره با مدیران محترم کارخانه، بازرگانی و فنی و مهندسی، از شرکت ایران ذوب بازدید نمودند. در ابتدای این نشست، مذاکراتی در خصوص همکاری های فیمابین شرکت ایران ذوب و گل گهر و توانمندی های شرکت در خصوص تامین انواع گلوله و قطعه و کیفیت بالای قطعات تولیدی توسط شرکت ایران ذوب، مذاکراتی انجام پذیرفت. سپس بازدیدی از واحد های مختلف کارخانه صورت گرفته و در نهایت ، مدیران محترم شرکت سرمایه گذاری گل گهر، ضمن ابراز خرسندی از امکانات و توانمندی های شرکت ایران ذوب، بر لزوم همکاری های هر چه بیشتر و عقد قرارداد خرید گلوله ، تاکید کردند.

 

برگزاری نشست راهکارهای افزایش سهم بازار

روز سه شنبه مورخ 94/9/3، مدیرعامل محترم شرکت با تعدادی از مدیران ارشد شرکت ، به منظور بررسی راهکارهای افزایش فروش و سهم بازار به بحث و تبادل نظر پرداختند. در این جلسه که در راستای هدف گذاری شرکت توکا فولاد به منظور افزایش فروش شرکت های زیرمجموعه در سال آینده، برگزار گردید، پیشنهادات متعددی از طرف مدیران شرکت، دریافت شد. پیشنهاداتی از قبیل توسعه کارخانه و خطوط تولید، به روز رسانی تجهیزات، ورود به بازارهای جدید، افزایش سهم صادرات ، تولید قطعات سنگین ، اجاره کارگاه های مجاور و ..... . در پایان این نشست ، مدیر عامل محترم شرکت ، جناب آقای مهندس قریشی، امور استراتژی و بهره وری را متولی جمع بندی و تحلیل پیشنهادات مدیران محترم شرکت نموده و دستیابی به یک راهکار عملی و موفقیت آمیز را از اولویت های شرکت جهت افزایش سهم بازار در سال آینده برشمردند.

حضور پررنگ شرکت ایران ذوب در دوازدهمین نمایشگاه ایران متافو 94

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی با حضور پررنگ شرکت ایران ذوب ، به کار خود پایان داد. این نمایشگاه از روز 25 آبانماه سال جاری با حضور بیش از 250 شرکت بزرگ داخلی و خارجی فعال در زمینه متالورژی در محل نمایشگاه بین المللی تهران و در 8 سالن بزرگ این نمایشگاه آغاز گردید. شرکت ایران ذوب نیز با اختصاص غرفه ای جدید به خود، در این نمایشگاه حضور همه جانبه و فعال داشت. در این نمایشگاه مدیران ارشد شرکت از جمله مدیرعامل محترم، جناب آقای مهندس قریشی، پاسخگوی مشتریان و  بازدید کنندگان محترم بوده و نشست های متعددی با صاحبان صنعت برگزار نمودند.
در همین راستا
نیز مدیرعامل محترم شرکت فولاد مبارکه، جناب آقای دکتر سبحانی و معاونین محترم ایشان ضمن بازدید از غرفه شرکت ایران ذوب، بر لزوم همکاری های روز افزون با شرکت فولاد مبارکه ، تاکید نمودند. شما بازدید کنندگان محترم، جهت مشاهده تصاویر بیشتر می توانید اینجا را کلیک نمایید.


اهدای پاداش پیشنهادات

روز سه شنبه مورخ 94/8/19، پاداش 10 پیشنهاد اجرا شده به پیشنهاد دهندگان پرداخت شد. اهدای پاداش به این پیشنهادات، که به تصویب کمیته رسیده و پس از اجرا و امتیاز دهی، برای آن ها پاداش در نظر گرفته شد، موجب تقویت انگیزه و فرهنگ مشارکت سازمانی، گردید. پیشنهادات اجرا شده شامل پروژه هایی از قبیل ساخت دستگاه بشکه باز کن، اصلاح صفحه مدل ها، اصلاح برنامه کوانتومتر، ساماندهی قسمت سند بلاست و ... گردیده که بهبود شایان توجهی را در واحد های مربوطه ایجاد نمود. لذا به همین خاطر و با تاکید مدیر عامل محترم شرکت، جناب آقای مهندس قریشی ، به پیشنهاد دهندگان پاداش قابل توجهی اختصاص داده و به این افراد پرداخت گردید.
در این مراسم ،مدیر عامل محترم شرکت و
جناب آقای مهندس اسدی، مدیر محترم امور استراتژی و بهره وری، نیز سخنانی در مورد اهمیت نظام پیشنهادات و مشارکت کارکنان جهت نیل به تعالی سازمانی، بیان نمودند.

دیدار و گفتگو با فرمانده محترم سپاه فلاورجان

روز سه شنبه مورخ 94/8/12 ، مدیرعامل محترم شرکت، جناب آقای مهندس قریشی، به همراه مشاور محترم فرهنگی و تعدادی از مدیران ارشد شرکت، با فرمانده محترم سپاه فلاورجان، جناب سرهنگ نورزاده، دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار، جناب آقای مهندس قریشی ،ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست، سخنانی در مورد فعالیت های شرکت ایران ذوب و تاکید مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از تولید و اقتصاد مقاومتی، بیان نموده و بر لزوم تکریم منابع انسانی، خروج از رکود حاکم بر بازار و نیز حذف موانع تولید توسط مسئولان کشور، تاکید کردند. ایشان همچنین وجود امنیت در کشور و به سرانجام رسیدن رفع تحریم ها را از مسایل بسیار مهم و ارزشمند ، برشمردند.
در ادامه نیز فرمانده محترم سپاه فلاورجان، جناب سرهنگ نورزاده، ضمن تقدیر از فعالیت های فرهنگی و معنوی شرکت ایران ذوب و تعامل شرکت با سپاه پاسداران شهرستان، فعالیت در بخش صنعت را جهاد فی سبیل الله دانسته و ظرفیت های کشور را به منظور دستیابی به رشد اقتصادی، بسیار چمشگیر ارزیابی کردند. ایشان در سخنان خود بر لزوم خودباوری و همت مضاعف و برنامه ریزی استراتژیک توسط نیروهای متخصص و مسئولان محترم، تاکید کردند.
این مراسم با ارائه گزارش توسط دیگر مدیران و مشاوران محترم شرکت و نیز سخنان فرمانده محترم بسیج کارگری شهرستان، جناب سرهنگ رجبی در خصوص دستیابی به مقام نمونه استانی توسط پایگاه بسیج شرکت ایران ذوب، پایان پذیرفت.
صفحه 1 از 3 << < 1 2 3 > >>