جامعه کارگری عزیز ما در سرتاسر کشور بداند، امروز کاری که شما انجام می دهید، یک پیکار است، یک مبارزه است. مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

جلسه ارزیابی عملکرد سه ماهه شرکت های گروه توکا فولاد

جلسه ارزیابی عملکرد سه ماهه اول سال 1393 شرکت های گروه توکا فولاد در روز یکشنبه 93/6/2، با حضور مدیران محترم عامل کلیه شرکت ها در هتل آسمان برگزار گردید. در این نشست عملکرد  کلیه شرکت های گروه مورد بررسی قرار گرفته  و مدیران محترم عامل این شرکت ها به ترتیب مطالبی را در خصوص عملکرد سه ماهه خود، ذکر نمودند. در همین راستا، مدیر عامل محترم شرکت ایران ذوب، جناب آقای مهندس فخارزاده نیز ضمن قدردانی از زحمات کارکنان شرکت ایران ذوب، به ارائه گزارش  کاملی از عملکرد شرکت در سه ماهه اول سال 93 و به صورت آماری، پرداختند و این عملکرد را با سال های 91 و 92 مقایسه کردند. ایشان دستاوردهای شرکت در سال جاری را به گواه آمار و ارقام، بسیار مثبت و چشمگیر ارزیابی نمودند. بعنوان نمونه، تولید شرکت در سه ماهه اول سال 93 نسبت به سال 91، رشد 140 درصدی را نشان می دهد.
در پایان این مراسم نیز
شرکت ایران ذوب به عنوان یکی از شرکت های شگفتی ساز گروه توکا فولاد با رشد 750 درصدی، انتخاب شد و از مدیرعامل محترم شرکت با اهداء تندیس، تقدیر بعمل آمد.

 

 

حضور شرکت ایران ذوب در هشتمین نمایشگاه صنعت فولاد و متالورژی اصفهان

هشتمین نمایشگاه صنعت فولاد و متالورژی اصفهان که از 93/5/22 در نمایشگاه بین المللی اصفهان برگزار گردید، با حضور پررنگ شرکت ایران ذوب و توکا فولاد، در تاریخ 93/5/25 به کار خود پایان داد. این نمایشگاه با حضور چشمگیر صاحبان صنایع فولادی و ریخته گری و با حضور 120 شرکت معتبر داخلی و خارجی برگزار گردیده و پذیرای بازدید کنندگان تخصصی این صنعت بود. شرکت ایران ذوب نیز با حضور اعضای محترم هیئت مدیره و مدیرعامل محترم خود و تعدادی از مدیران و کارشناسان شرکت، به برگزاری نشست های تخصصی و بحث و تبادل نظر با بازدیدکنندگان ، مشتریان و تامین کنندگان محترم، پرداخت. شرکت ایران ذوب در این نمایشگاه، به طور مشترک با شرکت سرمایه گذاری توکا فولاد حضور پیدا کرده و در پایان نیز تندیس حضور در نمایشگاه را از مسئولان برگزاری، دریافت نمود. شما عزیزان جهت مشاهده گزارش تصویری این نمایشگاه، می توانید اینجا را کلیک بفرمایید.

 

مراسم حمایت از مردم مظلوم فلسطین و حضور کارکنان شرکت در راهپیمایی روز قدس

روز سه شنبه مورخ 93/4/31، مدیر عامل محترم شرکت، جناب آقای مهندس فخار زاده، در مراسم حمایت از مردم مظلوم فلسطین ، که در آستانه  روز جهانی قدس  در  نمازخانه شرکت برگزار گردید، سخنرانی کردند. ایشان در سخنان خود ضمن محکوم کردن جنایات غیر انسانی رژیم صهیونیستی، خواستار حمایت همه جانبه کلیه مسلمین جهان، از مردم مظلوم فلسطین شدند. ایشان در ادامه از کلیه کارکنان بسیجی و ولایتمدار شرکت ایران ذوب خواستند تا با حضور پرشور خود در راهپیمایی دشمن شکن روز جهانی قدس، به یاری مردم مظلوم غزه شتافته تا مشت محکمی را به دهان مستکبرین و اشغالگران وارد نمایند. در این مراسم کلیپی نیز از مظلومیت مردم بی گناه فلسطین، توسط واحد روابط عمومی پخش گردید.
 

بازدید دو تن از اعضای محترم هیئت مدیره از کارخانه

روز چهارشنبه 93/4/25 ، دو تن از اعضای محترم هیئت مدیره شرکت ایران ذوب، جناب آقای مهندس وکیلی و جناب آقای مهندس جوانمردی، از کارخانه ایران ذوب بازدید نموده و طی نشستی با مدیر عامل محترم شرکت، جناب آقای مهندس فخارزاده و دیگر مدیران شرکت، بحث و تبادل نظر نمودند. در ابتدای این جلسه مدیران شرکت ضمن معرفی خود، توضیحات کوتاهی در رابطه با تاریخچه  شرکت ایران ذوب و اقدامات برخی از واحد ها ارائه دادند. سپس جناب آقای مهندس وکیلی طی سخنانی، آمادگی خود و جناب آقای مهندس جوانمردی را جهت هرگونه همکاری و مشاوره در خصوص مسائل فنی و مهندسی و تعامل هر چه بیشتر با شرکت فولاد مبارکه، اعلام فرمودند. در ادامه نیز ایشان از واحدهای مختلف کارخانه بازدید نمودند. شما عزیزان جهت مشاهده تصاویر مربوط به این بازدید می توانید اینجا را کلیک نمایید.
 

برگزاری جلسه مجمع عمومی صاحبان سهام

جلسه مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ایران ذوب ، روز چهار شنبه مورخ 93/4/11، در شرکت توکا فولاد برگزار گردید. این مراسم با تلاوتی چند از آیات قرآن کریم و پخش سرود ملی و کلیپی از فعالیت های شرکت، آغاز گردید. سپس مدیرعامل محترم شرکت، جناب آقای مهندس فخار زاده، گزارش هیئت مدیره را قرائت نموده و توضیحات لازم را در این خصوص بیان کردند. در ادمه نیز نماینده حسابرسان و بازرس قانونی شرکت ، صورتهای مالی شرکت را به مجمع ارائه نمود. در پایان نیز مدیر عامل محترم شرکت توکا فولاد، جناب آقای مهندس کارگهی ، که ریاست مجمع را هم به عهده داشتند ضمن ایراد سخنانی، عملکرد هیئت مدیره، مدیرعامل و کارکنان شرکت ایران ذوب را بسیار مثبت ارزیابی کرده و سود شرکت ایران ذوب در سال 92 را بی سابقه و رکوردی بی نظیر دانستند. ایشان ضمن قدردانی از زحمات کلیه مسئولان شرکت، برای شرکت ایران ذوب توفیقات روز افزون را خواستار شدند. همچنین، کلیه اعضای مجمع، با توجه به کسب رتبه برتر  و عملکرد بسیار خوب شرکت ایران ذوب در بین شرکت های زیر مجموعه ی توکا فولاد، ضمن تصویب صورتهای مالی، با ابقا هیئت مدیره و مدیرعامل محترم شرکت ایران ذوب موافقت نمودند.
شما عزیزان جهت مشاهده تصاویر مربوط به این جلسه می توانید اینجا را کلیک نمایید.

 

برگزاری جلسه راهبری با حضور رئیس و عضو محترم هیئت مدیره شرکت

جلسه راهبری روز سه شنبه 93/4/3، با حضور جناب آقای مهندس احمدی، رئیس محترم هیئت مدیره و جناب آقای مهندس بنکدارپور، عضو محترم هیئت مدیره شرکت ایران ذوب برگزار گردید. طی این نشست گرم و صمیمی که به مدت 5 ساعت به طول انجامید، کلیه مدیران شرکت از واحدهای خود گزارش  مختصری ارائه نمودند.
اعضای محترم هیئت مدیره نیز ضمن ابراز خرسندی و تقدیر و تشکر از تلاش و همت کارکنان و مدیران شرکت، بویژه مدیرعامل محترم، تحولات ایجاد شده و پیشرفت های اخیر را بسیار مثبت ارزیابی کرده و رهنمودها و راهنمایی هایی به مدیران شرکت، ارائه نمودند. شما بازدیدکنندگان محترم جهت مشاهده تصاویر مربوط به این نشست، می توانید اینجا را کلیک نمایید.
 

بازدید سرپرست محترم بانک ملت استان از کارخانه ایران ذوب

روز سه شنبه 93/4/3، سرپرست محترم بانک ملت استان اصفهان، جناب آقای کاویانی و رئیس شعبه بانک ملت میدان آزادی، جناب آقای کرمانی و هیئت همراهشان، از کارخانه ایران ذوب بازدید نمودند. در این جلسه که با حضور مدیرعامل محترم شرکت، جناب آقای مهندس فخارزاده و برخی از مدیران ارشد شرکت برگزار گردید، در خصوص فعالیت ها و تولیدات شرکت ایران ذوب و رشد 80 درصدی تولید طی یکسال گذشته و دیگر دستاورد های مهم، بحث و تبادل نظر شد.
در ادمه نیز جناب آقای کاویانی و هیئت همراه، ضمن تحسین اقدامات مثبت صورت گرفته در شرکت ایران ذوب، از واحد های مختلف شرکت بازدید بعمل آوردند. شما بازدید کنندگان محترم، جهت مشاهده تصاویر این بازدید، می توانید اینجا را کلیک نمایید.

 
صفحه 1 از 9 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>