الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم

برگزاری همایش مشاورین و مسئولان محترم وزارت صنعت در شرکت ایران ذوب

روز پنج شنبه 93/7/17، جمعی از مسئولان و مشاورین محترم وزارت صنعت، معدن و تجارت در امور ایثارگران در شرکت ایران ذوب گرد هم آمده و از کارخانه بازدید نمودند. این همایش با حضور جناب آقای دکتر رحیمی نسب، رئیس محترم شورای مشاورین وزرا در امور ایثارگران و جناب آقای مهندس چراغی، مشاور محترم وزیر صنعت ، معدن و تجارت در امور ایثارگران، به مدت دو روز در اصفهان برگزار گردیده که یک روز آن در شرکت فولاد مبارکه و روز دوم آن به میزبانی شرکت ایران ذوب، انجام پذیرفت. در این مراسم ابتدا مدیرعامل محترم شرکت توکافولاد، جناب آقای مهندس کارگهی، در سخنان خود، ضمن قدردانی از مدیریت و کارکنان شرکت ایران ذوب، تحولات صورت گرفته در شرکت را شگفت انگیز و بسیار مثبت ارزیابی نمودند. سپس مدیرعامل محترم شرکت ، جناب آقای مهندس فخارزاده، ضمن خوش آمدگویی به میهمانان محترم، مهمترین دستاوردهای شرکت در دو سال اخیر را برشمردند و شرکت ایران ذوب را نماد واقعی خلق حماسه اقتصادی و عزم ملی و مدیریت جهادی در اقتصاد و فرهنگ، بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری، دانستند. در ادامه این مراسم نیز جناب آقای مهندس چراغی و جناب آقای دکتر رحیمی نسب سخنان خود را ایراد نموده و اقدامات انجام شده در شرکت ایران ذوب و تحولات بوجود آمده را بسیار ارزشمند و در خور تقدیر دانستند. ایشان در انتهای همایش، ضمن اهدای لوح و تندیس به مدیرعامل محترم شرکت، از زحمات ایشان و کارکنان شرکت ایران ذوب تجلیل بعمل آوردند.
در این مراسم همچنین، کلیپ هایی مختلفی در خصوص فعالیت های اقتصادی و فرهنگی شرکت ایران ذوب پخش گردیده و سپس از سالن های مختلف شرکت بازدید بعمل آمد.شما عزیزان جهت مشاهده تصاویر مربوط به این همایش می توانید
اینجا را کلیک بفرمایید.

 

متن مصاحبه فصلنامه توکا فولاد با مدیر عامل محترم شرکت

با توجه به برگزار شدن جلسه مجمع عمومی شرکت ایران ذوب و دستیابی شرکت به موفقیت های چشمگیر، روابط عمومی شرکت توکا فولاد در فصلنامه تابستان خود گزارش مجمع شرکت ایران ذوب را به همراه مصاحبه با مدیرعامل محترم شرکت، جناب آقای مهندس فخارزاده، و گزارش حضور شرکت ایران ذوب در نمایشگاه متالورژی اصفهان را به چاپ رسانده است. شما بازدید کنندگان محترم  می توانید فایل  این فصلنامه را از اینجا دانلود بفرمایید.
 

گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شرکت ایران ذوب

گرامیداشت هفته دفاع مقدس که از 93/7/31 در شرکت ایران ذوب آغاز گردیده بود، در روز یکشنبه 93/7/6، به کار خود پایان داد. این مراسم با شکوه، با حضور پرشور کارکنان شرکت و در روزهای کاری هفته دفاع مقدس، همزمان با اقامه نماز ظهر و عصر، برگزار گردید تا در این راستا تجلیلی از مقام شامخ شهدا، جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس بعمل آید.
 

جلسه ارزیابی عملکرد سه ماهه شرکت های گروه توکا فولاد

جلسه ارزیابی عملکرد سه ماهه اول سال 1393 شرکت های گروه توکا فولاد در روز یکشنبه 93/6/2، با حضور مدیران محترم عامل کلیه شرکت ها در هتل آسمان برگزار گردید. در این نشست عملکرد  کلیه شرکت های گروه مورد بررسی قرار گرفته  و مدیران محترم عامل این شرکت ها به ترتیب مطالبی را در خصوص عملکرد سه ماهه خود، ذکر نمودند. در همین راستا، مدیر عامل محترم شرکت ایران ذوب، جناب آقای مهندس فخارزاده نیز ضمن قدردانی از زحمات کارکنان شرکت ایران ذوب، به ارائه گزارش  کاملی از عملکرد شرکت در سه ماهه اول سال 93 و به صورت آماری، پرداختند و این عملکرد را با سال های 91 و 92 مقایسه کردند. ایشان دستاوردهای شرکت در سال جاری را به گواه آمار و ارقام، بسیار مثبت و چشمگیر ارزیابی نمودند. بعنوان نمونه، تولید شرکت در سه ماهه اول سال 93 نسبت به سال 91، رشد 140 درصدی را نشان می دهد.
در پایان این مراسم نیز
شرکت ایران ذوب به عنوان یکی از شرکت های شگفتی ساز گروه توکا فولاد با رشد 750 درصدی، انتخاب شد و از مدیرعامل محترم شرکت با اهداء تندیس، تقدیر بعمل آمد.
 

حضور شرکت ایران ذوب در هشتمین نمایشگاه صنعت فولاد و متالورژی اصفهان

هشتمین نمایشگاه صنعت فولاد و متالورژی اصفهان که از 93/5/22 در نمایشگاه بین المللی اصفهان برگزار گردید، با حضور پررنگ شرکت ایران ذوب و توکا فولاد، در تاریخ 93/5/25 به کار خود پایان داد. این نمایشگاه با حضور چشمگیر صاحبان صنایع فولادی و ریخته گری و با حضور 120 شرکت معتبر داخلی و خارجی برگزار گردیده و پذیرای بازدید کنندگان تخصصی این صنعت بود. شرکت ایران ذوب نیز با حضور اعضای محترم هیئت مدیره و مدیرعامل محترم خود و تعدادی از مدیران و کارشناسان شرکت، به برگزاری نشست های تخصصی و بحث و تبادل نظر با بازدیدکنندگان ، مشتریان و تامین کنندگان محترم، پرداخت. شرکت ایران ذوب در این نمایشگاه، به طور مشترک با شرکت سرمایه گذاری توکا فولاد حضور پیدا کرده و در پایان نیز تندیس حضور در نمایشگاه را از مسئولان برگزاری، دریافت نمود. شما عزیزان جهت مشاهده گزارش تصویری این نمایشگاه، می توانید اینجا را کلیک بفرمایید.

 

مراسم حمایت از مردم مظلوم فلسطین و حضور کارکنان شرکت در راهپیمایی روز قدس

روز سه شنبه مورخ 93/4/31، مدیر عامل محترم شرکت، جناب آقای مهندس فخار زاده، در مراسم حمایت از مردم مظلوم فلسطین ، که در آستانه  روز جهانی قدس  در  نمازخانه شرکت برگزار گردید، سخنرانی کردند. ایشان در سخنان خود ضمن محکوم کردن جنایات غیر انسانی رژیم صهیونیستی، خواستار حمایت همه جانبه کلیه مسلمین جهان، از مردم مظلوم فلسطین شدند. ایشان در ادامه از کلیه کارکنان بسیجی و ولایتمدار شرکت ایران ذوب خواستند تا با حضور پرشور خود در راهپیمایی دشمن شکن روز جهانی قدس، به یاری مردم مظلوم غزه شتافته تا مشت محکمی را به دهان مستکبرین و اشغالگران وارد نمایند. در این مراسم کلیپی نیز از مظلومیت مردم بی گناه فلسطین، توسط واحد روابط عمومی پخش گردید.
 

بازدید دو تن از اعضای محترم هیئت مدیره از کارخانه

روز چهارشنبه 93/4/25 ، دو تن از اعضای محترم هیئت مدیره شرکت ایران ذوب، جناب آقای مهندس وکیلی و جناب آقای مهندس جوانمردی، از کارخانه ایران ذوب بازدید نموده و طی نشستی با مدیر عامل محترم شرکت، جناب آقای مهندس فخارزاده و دیگر مدیران شرکت، بحث و تبادل نظر نمودند. در ابتدای این جلسه مدیران شرکت ضمن معرفی خود، توضیحات کوتاهی در رابطه با تاریخچه  شرکت ایران ذوب و اقدامات برخی از واحد ها ارائه دادند. سپس جناب آقای مهندس وکیلی طی سخنانی، آمادگی خود و جناب آقای مهندس جوانمردی را جهت هرگونه همکاری و مشاوره در خصوص مسائل فنی و مهندسی و تعامل هر چه بیشتر با شرکت فولاد مبارکه، اعلام فرمودند. در ادامه نیز ایشان از واحدهای مختلف کارخانه بازدید نمودند. شما عزیزان جهت مشاهده تصاویر مربوط به این بازدید می توانید اینجا را کلیک نمایید.
 

برگزاری جلسه مجمع عمومی صاحبان سهام

جلسه مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ایران ذوب ، روز چهار شنبه مورخ 93/4/11، در شرکت توکا فولاد برگزار گردید. این مراسم با تلاوتی چند از آیات قرآن کریم و پخش سرود ملی و کلیپی از فعالیت های شرکت، آغاز گردید. سپس مدیرعامل محترم شرکت، جناب آقای مهندس فخار زاده، گزارش هیئت مدیره را قرائت نموده و توضیحات لازم را در این خصوص بیان کردند. در ادمه نیز نماینده حسابرسان و بازرس قانونی شرکت ، صورتهای مالی شرکت را به مجمع ارائه نمود. در پایان نیز مدیر عامل محترم شرکت توکا فولاد، جناب آقای مهندس کارگهی ، که ریاست مجمع را هم به عهده داشتند ضمن ایراد سخنانی، عملکرد هیئت مدیره، مدیرعامل و کارکنان شرکت ایران ذوب را بسیار مثبت ارزیابی کرده و سود شرکت ایران ذوب در سال 92 را بی سابقه و رکوردی بی نظیر دانستند. ایشان ضمن قدردانی از زحمات کلیه مسئولان شرکت، برای شرکت ایران ذوب توفیقات روز افزون را خواستار شدند. همچنین، کلیه اعضای مجمع، با توجه به کسب رتبه برتر  و عملکرد بسیار خوب شرکت ایران ذوب در بین شرکت های زیر مجموعه ی توکا فولاد، ضمن تصویب صورتهای مالی، با ابقا هیئت مدیره و مدیرعامل محترم شرکت ایران ذوب موافقت نمودند.
شما عزیزان جهت مشاهده تصاویر مربوط به این جلسه می توانید اینجا را کلیک نمایید.

 
صفحه 1 از 9 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>