جهت دستیابی به آخرین اطلاعات و اخبار، عضو کانال تلگرامی شرکت ایران ذوب شوید (telegram.me/iranzob)


جهت دریافت شرایط مزایده اینجا را کلیک نمایید.
جهت دریافت لیست  اقلام  اینجا را کلیک نمایید.

دریافت لوح برنزین صادراتی

شرکت ایران ذوب موفق به دریافت لوح برنزین صادراتی شد 

شرکت ایران ذوب در ادامه روند رو برشد صادرات محصولات فولادی و اجرای سیاست های صادراتی مفتخر به دریافت لوح برنزین صادراتی کشور گردید.

خانم جمشیدی مدیر بازرگانی خارجی با اعلام این خبر افزود : گواهینامه رتبه برنزین صادراتی شرکت ایران ذوب طبق قانون و مقرارات صادرات و واردات مصوب هیئت وزیران جمهوری اسلامی ایران و پس از بررسی های لازم و صورت گرفته توسط مرکز رتبه بنده اتاق بازرگانی ایران صادر گردیده است.
وی در ادامه کسب این عنوان را نتیجه پیگیری سیاستهای صادراتی شرکت ایران ذوب و توجه مهندس قریشی مدیریت شرکت به همسوسازی طرح های صادراتی با نظام ها و مدل های بین المللی منطبق با اهداف توسعه ای  افق 1404 و اقتصاد مقاومتی دانست .
گفتنی است این رتبه بندی بر اساس صادرات سال میلادی 2016 صورت گرفته است . 


 
 
 
 

رشد صادرات شرکت ایران ذوب صادرات محصولات فولادی شرکت ایران ذوب در سه ماه پایانی سال 2016 نسبت به مدت مشابه سال قبل، چند برابر شده است.
مدیر بازرگانی خارجی شرکت ایران ذوب در نشست مدیران این شرکت با بیان افزایش قابل توجه صادرات محصولات فولادی این شرکت در سه ماهه پایانی سال 2016 نسبت به مدت مشابه اظهار داشت: شرکت ایران ذوب از اوایل سال جاری میلادی و بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته اقدام به اجرای سیاست های افزایش صادرات محصولات فولادی خود نمود که موفق به افزایش چشمگیر صادرات در سال 2016 میلادی شد. وی در ادامه افزود: روند رشد صادرات محصولات فولادی شرکت ایران ذوب همچنان ادامه دارد و این شرکت طبق برنامه ریزی های صورت گرفته امیدوار است سال آینده میلادی نیزموفق به حفظ روند افزایش صادراتی خود شود.
خانم جمشیدی در ادامه با اشاره به اهمیت صادرات و برخی موانع آن بیان نمود: فرایند صادرات ، فرایندی پیچیده و چند وجهی است و مجموعه از عوامل درون سازمانی و برون سازمانی و منطقه ای بر صادرات تاثیر گذار هستند که شرکت ایران ذوب با درایت مهندس قریشی مدیر عامل شرکت موانع درون سازمانی را رفع و روند بازریابی خارجی را تسهیل نمود که این عامل مهم و تاثیرگزار بر افزایش صادرات این شرکت بوده است.