دختر بدر الدجا امشب سه جا دارد عزا / گاه می گوید پدر، گاهی حسن ، گاهی رضا - علیهم السلام

حضور پررنگ شرکت ایران ذوب در یازدهمین نمایشگاه متالورژی تهران

یازدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی در دهم آذرماه سال جاری با حضور پررنگ شرکت ایران ذوب و تعدادی از مدیران شرکت، به کار خود پایان داد. این نمایشگاه از روز هفتم آذر ماه 93 با حضور 200 شرکت بزرگ داخلی و خارجی فعال در زمینه متالورژی در محل نمایشگاه بین المللی تهران و در 5 سالن بزرگ این نمایشگاه آغاز گردید. شرکت ایران ذوب نیز با اختصاص غرفه ای به خود، در این نمایشگاه حضور همه جانبه و فعال داشت. در این نمایشگاه مدیران ارشد شرکت از جمله مدیرعامل محترم و معاون محترم بازرگانی ایشان، پاسخگوی مشتریان و  بازدید کنندگان محترم بوده و نشست های متعددی با صاحبان صنعت برگزار نمودند. در همین راستا بزرگترین خبرگزاری عربی زبان تشیع تحت عنوان خبرگزاری الاتجاه، نیز مصاحبه ای با مدیرعامل محترم شرکت در خصوص موفقیت های شرکت ایران ذوب با وجود تحریم های همه جانبه، انجام داد که در این شبکه پخش گردید. شما عزیزان جهت مشاهده تصاویر مربوط به حضور شرکت ایران ذوب در این نمایشگاه می توانید اینجا را کلیک بفرمایید.
 

تقدیر از شرکت ایران ذوب در همایش مراکز اقتصادی برتر کشور

در همایش بزرگ معرفی مراکز برتر اقتصادی جمهوری اسلامی ایران که در تاریخ 6 آذر ماه سال جاری در مرکز همایش های صدا و سیما و با حضور مسئولان بلند پایه کشوری از جمله سردار رستم قاسمی، وزیر سابق نفت ، برگزار شد شرکت سرمایه گذاری توکا فولاد موفق به دریافت نشان افتخار شد و بعنوان 5 شرکت برتر اقتصادی کشور معرفی گردید. در همین راستا شرکت ایران ذوب نیز موفق به دریافت لوح تقدیر و سپاس از این همایش گردیده و مورد تجلیل قرار گرفت.
در همین راستا، روابط عمومی شرکت، این موفقیت را به کلیه مدیران و کارکنان عزیز تبریک عرض نموده و آرزوی سربلندی و سعادت هر چه بیشتر برای خانواده ایران ذوب می نماید.

 

گرامیداشت هفته بسیج توسط شرکت ایران ذوب

همزمان با فرا رسیدن هفته  مقدس بسیج، فرمانده محترم پایگاه بسیج شهدای گمنام شرکت ایران ذوب، جناب آقای مهندس فخارزاده، دستور به حضور پرشور پرسنل بسیجی شرکت در مراسم ها و همایش های مربوط به این هفته را صادر نمودند.

حضور شرکت ایران ذوب در سومین همایش و نمایشگاه معدن تهران

سومین همایش و نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در صنایع معدنی با حضور پررنگ شرکت های فعال در این زمینه، در تاریخ 93/7/24 به کار خود پایان داد. این نمایشگاه با حضور همه جانبه شرکت های بزرگی همچون صنایع ملی مس، شرکت گل گهر، ذوب آهن اصفهان ، شرکت ایران ذوب و ..... از 21 مهر ماه سال جاری در مصلی امام خمینی (ره) آغاز به کار کرد.

برگزاری همایش مشاورین و مسئولان محترم وزارت صنعت در شرکت ایران ذوب

روز پنج شنبه 93/7/17، جمعی از مسئولان و مشاورین محترم وزارت صنعت، معدن و تجارت در امور ایثارگران در شرکت ایران ذوب گرد هم آمده و از کارخانه بازدید نمودند.

متن مصاحبه فصلنامه توکا فولاد با مدیر عامل محترم شرکت

با توجه به برگزار شدن جلسه مجمع عمومی شرکت ایران ذوب و دستیابی شرکت به موفقیت های چشمگیر، روابط عمومی شرکت توکا فولاد در فصلنامه تابستان خود گزارش مجمع شرکت ایران ذوب را به همراه مصاحبه با مدیرعامل محترم شرکت، جناب آقای مهندس فخارزاده، و گزارش حضور شرکت ایران ذوب در نمایشگاه متالورژی اصفهان را به چاپ رسانده است. شما بازدید کنندگان محترم  می توانید فایل  این فصلنامه را از اینجا دانلود بفرمایید.
 

گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شرکت ایران ذوب

گرامیداشت هفته دفاع مقدس که از 93/7/31 در شرکت ایران ذوب آغاز گردیده بود، در روز یکشنبه 93/7/6، به کار خود پایان داد. این مراسم با شکوه، با حضور پرشور کارکنان شرکت و در روزهای کاری هفته دفاع مقدس، همزمان با اقامه نماز ظهر و عصر، برگزار گردید تا در این راستا تجلیلی از مقام شامخ شهدا، جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس بعمل آید.
صفحه 1 از 10 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>