این انقلاب بی نام خمینی (ره) در هیچ  جای جهان شناخته شده نیست. مقام معظم رهبری-مدظله العالی


تمدید گواهینامه های سیستم مدیریت یکپارچه (IMS)، شامل گواهینامه های:  ISO 14001 ، ISO 9001 و OHSAS 18001 را به خانواده شریف ایران ذوب تبریک و تهنیت عرض می نماییم.
 روابط عمومی شرکت ایران ذوب

تمدید گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه

در ادامه افتخار آفرینی های شرکت ایران ذوب، این بار نیز مدیر امور استراتژی و بهره وری، آقای مهندس دوستانی،  از تمدید گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه شامل گواهینامه های ISO 14001 ، ISO 9001 و  OHSAS 18001 خبر داد. این گواهینامه ها طی دو روز حضور سه تن از سر ممیزان ارشد شرکت توف نورد، در روز پنج شنبه 93.11.9 با اقتدار کامل تمدید شدند. مدیر عامل محترم شرکت، جناب آقای مهندس فخارزاده، نیز طی سخنانی در مراسم افتتاحیه و اختتامیه ضمن تقدیر از مدیران و کارکنان شرکت که در راستای اجرای الزامات سیستم مدیریت یکپارچه و تعهد به آن همواره اهتمام داشته اند، دریافت این گواهینامه را به خانواده پرتلاش ایران ذوب تبریک گفته و این افتخار را مرهون لطف پروردگار و همیت و همدلی مدیران و کارکنان شرکت دانستند.

هفتمین نمایشگاه سیمان، بتن و تجهیزات وابسته

هفتمین نمایشگاه سیمان، بتن و تجهیزات وابسته که از 92/10/24 توسط وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت، جناب آقای مهندس نعمت زاده، در دو سالن بزرگ نمایشگاه بین المللی تهران، افتتاح گردید، با حضور حدود 150 شرکت بزرگ داخلی و خارجی از قبیل هلدینگ سیمان فارس و خوزستان، سیدکو ، سیمان سپاهان، سیمان سامان غرب و .... و با حضور پررنگ شرکت ایران ذوب در تاریخ 92/10/27 به کار خود پایان داد. در حاشیه این نمایشگاه نیز، اتحادیه انجمن های صنفی سیمان ایران همایشی با حضور مدیران و مسئولان ارشد صنعت سیمان کشور برگزار نمود. در این نمایشگاه، شرکت ایران ذوب، با حضور مدیرعامل محترم خود، جناب آقای مهندس فخارزاده، و تعدادی دیگر از مدیران ارشد شرکت، به برگزاری نشست های تخصصی و بحث و تبادل نظر با بازدیدکنندگان و مشتریان محترم، پرداخت. در روز پایانی این نمایشگاه نیز از شرکت ایران ذوب جهت شرکت در ضیافت شام هشتاد و یکمین سالگرد صنعت سیمان که با حضور مدیران و مسئولان بلندپایه این صنعت و با سخنان دبیر محترم انجمن صنفی سیمان، جناب آقای مهندس شیخان در هتل بین المللی اوین برگزار گردید، دعوت بعمل آمد. شما عزیزان جهت مشاهده گزارش تصویری این نمایشگاه و مراسم می توانید اینجا را کلیک بفرمایید.

نشست مدیران ارشد محترم توکا فولاد با مدیران شرکت

روز چهارشنبه 93/10/17، جناب آقای مهندس کارگهی، مدیرعامل محترم شرکت سرمایه گذاری توکا فولاد، به همراه جمعی از مدیران ارشد این شرکت، نسشتی را در کارخانه با اعضای محترم هیئت مدیره، مدیرعامل و مدیران شرکت ایران ذوب، برگزار نمودند. 

بزرگداشت حماسه 9 دی در شرکت ایران ذوب

شرکت ایران ذوب در راستای گرامیداشت حماسه نهم دی ماه (روز بصیرت و میثاق امت با ولایت) اقدام به برگزاری مراسمی با حضور مدیران و کارکنان شرکت در نمازخانه و مجتمع فرهنگی امام خامنه ای (مدظله العالی) نمود. 

حضور پررنگ شرکت ایران ذوب در یازدهمین نمایشگاه متالورژی تهران

یازدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی در دهم آذرماه سال جاری با حضور پررنگ شرکت ایران ذوب و تعدادی از مدیران شرکت، به کار خود پایان داد. 

تقدیر از شرکت ایران ذوب در همایش مراکز اقتصادی برتر کشور

در همایش بزرگ معرفی مراکز برتر اقتصادی جمهوری اسلامی ایران که در تاریخ 6 آذر ماه سال جاری در مرکز همایش های صدا و سیما و با حضور مسئولان بلند پایه کشوری از جمله سردار رستم قاسمی، وزیر سابق نفت ، برگزار شد شرکت سرمایه گذاری توکا فولاد موفق به دریافت نشان افتخار شد و بعنوان 5 شرکت برتر اقتصادی کشور معرفی گردید. در همین راستا شرکت ایران ذوب نیز موفق به دریافت لوح تقدیر و سپاس از این همایش گردیده و مورد تجلیل قرار گرفت.
واحد روابط عمومی شرکت، این موفقیت را به کلیه مدیران و کارکنان عزیز تبریک عرض نموده و آرزوی سربلندی و سعادت هر چه بیشتر برای خانواده ایران ذوب می نماید.
 

گرامیداشت هفته بسیج توسط شرکت ایران ذوب

همزمان با فرا رسیدن هفته  مقدس بسیج، فرمانده محترم پایگاه بسیج شهدای گمنام شرکت ایران ذوب، جناب آقای مهندس فخارزاده، دستور به حضور پرشور پرسنل بسیجی شرکت در مراسم ها و همایش های مربوط به این هفته را صادر نمودند.

حضور شرکت ایران ذوب در سومین همایش و نمایشگاه معدن تهران

سومین همایش و نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در صنایع معدنی با حضور پررنگ شرکت های فعال در این زمینه، در تاریخ 93/7/24 به کار خود پایان داد. این نمایشگاه با حضور همه جانبه شرکت های بزرگی همچون صنایع ملی مس، شرکت گل گهر، ذوب آهن اصفهان ، شرکت ایران ذوب و ..... از 21 مهر ماه سال جاری در مصلی امام خمینی (ره) آغاز به کار کرد.
صفحه 1 از 9 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>